Posted on 30-08-2010
Filed Under (Nincs kategorizálva) by box

2010. június 25. Gyöngyös Városi Sportcsarnok:

Gyöngyösön rendezték meg a VII. Amazon Kupa Női Nemzetközi Ökölvívó Versenyt.
24 egyesület 47 versenyzője mért be hivatalosan a versenyre. Néhány bemutató mérkőzést vállaló lány is eljött, így a teljes létszám 50 felett van. Olaszországból is megérkezett mind a 7 lány, így nekik köszönhetően nemzetközivé vált az újjáélesztett verseny. A versenynek a Gyöngyösi Városi Sportcsarnok adott otthont, a létesítmény a kultúrált öltözőkkel, kiszolgáló helyiségekkel, és a küzdőtérrel remek helyszíne volt a küzdelmeknek. A szervezők munkáján látszott, hogy szívügyüknek tekintik a verseny megrendezését. Az eseményre külön programfüzetet is kiadtak. A vecsési csapatot 4 lány képviselte, akik Seres Attila edző vezetésével utaztak el a versenyre.

3. Vecsés SE

VII. Amazon Kupa bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva    Read More

Vecsés Kupa

2010. május 22.
A Sport XXI program keretén belül 12 bemutató mérkőzés volt, a 25 pár küzdelme mellett.
12. Sörös Bence Vecsés        – Varga Viktor Vecsés

A mérkőzésen a versenyzők között Váry Attila, Lőczi Imre, Horváth Dániel, Szakács Alex, Várhegyi Attila az, akiknek voltak ellenfelei, Váry, Lőczi, Horváth győztesen hagyta el a ringet. Sajnos, a többi vecsési versenyzőnek nem volt ellenfele.

Vecsés Kupa 2010 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva    Read More

Serdülő  48 kg Benik  Viktor

Bornemissza Gergely Nemzetközi Emlékverseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva    Read More

XI. Mándy Imre Nemzetközi Emlékverseny

2010. május 14-16. Dombóvár

A versenyen 34 egyesület, köztük egy ukrán és egy német csapat vett részt. Csapatunkból minden versenyző érmes lett.

Junior 54 kg Várhegyi Attila

XI. Mándy Imre Nemzetközi Emlékverseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva    Read More
Posted on 18-08-2010
Április 23-25. között rendezték meg a háromnapos versenyt, amely a női mezőnynek országos viadal volt. A vecsési csapat 14 fővel indult. Az idei jó formánk folytatódott, hiszen a végelszámolásnál 9 arany, 1 ezüst és 3 bronzéremnek örülhettünk, amit még megfejeltünk a legjobb női csapat díjjal. Benik Viktor a legkiemelkedőbb serdülő, Berki Ferenc pedig a legkiemelkedőbb junior versenyző díjat is elhozta.