A hóna bejegyzései: október 2013

Lőczi Gergő aranyérmet nyert Usti nad Labem-ben!

Lőczi Gergő a vasárnapi döntőben az izraeli Davidov Dolev ellen lépett ringbe, és egyhangú (30-27) pontozással diadalmaskodott. Ezzel Gergő veretlenül zárta az Usti nad Labem-i tornát, ami a novemberi oroszországi EB főpróbája volt. Lőczi Gergő mellett Erdélyi Roland is aranyéremmel … Folytatódik….

Kategória: Nincs kategorizálva | Lőczi Gergő aranyérmet nyert Usti nad Labem-ben! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Lőczi Gergő győzelemmel kezdett az Usti nad Labem-i tornán!

Lőczi Gergő újabb győzelme! Nem sok ideje volt pihenni újdonsült magyar bajnokunknak, hiszen a vasárnapi győzelme után csütörtökön már Usti nad Labembe utazott egy nemzetközi tornára. Szerencsére sikerült jó formáját megőrizni, és a cseh tornán is győzelemmel mutatkozott be, miután … Folytatódik….

Kategória: Nincs kategorizálva | Lőczi Gergő győzelemmel kezdett az Usti nad Labem-i tornán! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

WBC világbajnoki bokszgálán szerepeltünk!

A vecsési ökölvívók is ringbe léptek a Lurdy Házban megrendezett WBC profi bokszgálán! A Lurdy Ház 15. születésnapi programjában szerepelt a Lurdy profi bokszgála, aminek a két főmérkőzésén Nemesapáti Norbertnek és Chamie Ginának is a derekára csatolták a WBC világbajnoki … Folytatódik….

Kategória: Nincs kategorizálva | WBC világbajnoki bokszgálán szerepeltünk! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2 aranyérem a Junior Magyar Bajnokságról!

Lőczi Gergő és Papi Bence is magyar bajnok lett! Fantasztikus eredménnyel zárult a Vecsés SE számára a 2013. Junior Ökölvívó Magyar Bajnokság. Az 54 kg-os mezőnyben Lőczi Gergő, a 70 kg-os súlycsoportban pedig Papi Bence állhatott fel a dobogó legfelső … Folytatódik….

Kategória: Nincs kategorizálva | 2 aranyérem a Junior Magyar Bajnokságról! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Junior OB, Kaposvár 2. nap

Két érem már biztos, de a cél az arany! A második versenynapon 3 vecsési ökölvívó lépett ringbe, a küzdelmek már az érmekért folytak.  Az eredmények: 54 kg Lőczi Gergő-Telegdi Dávid Harangi SE 3:0 66 kg Benik Viktor-Nagy Patrik Ring SC … Folytatódik….

Kategória: Nincs kategorizálva | Junior OB, Kaposvár 2. nap bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva